+90 530 117 30 40 kinatahti@gmail.com
Kına Tahtı Dekorasyon Ürünleri! burada

Sepet

Hakkımızda

Misyonumuz

İnsani değerlerimizi hayatın içine, işimize yayarak, karakterimizi işimizin her detayına yansıtarak sektörde en iyi olarak anılma gayreti. Bizim misyonumuz bir yolculuk, en iyisiyim demeden, en iyisi olmaya çabalayarak devam eden bir yolculuk

Vizyonumuz

Düğün ekipmanları imalatında 1 numara olarak anılmak. Marka adımız anıldığında kaliteli ürün aldığından/alacağından emin olan müşteri kitlesine sahip olmak.

Hikayemiz

2013 yılında bu adreste başlayan imalat maceramız, 2019 yılında da devam etmektedir. Geçtiğimiz 5 yılda ürün çeşitliliği, imalat konusunda kapasite artırımı çalışmalarımız olmuş, sizlere yeterli ve daha kaliteli hizmet verebilmek için detayları düşünmeye devam ediyoruz.

Felsefemiz

Kaliteli ürün yap ve yaptığın ürünün kalitesine insani değerlerini yansıt. Yenilik yapmak konusunda öncü olmaktan çekinmemek, tasarımsal zenginlik, güven konusunda hassasiyet ve problem çözmek konusunda yardımcı olma gayretimizi sizlerle tecrübe etmek.

Kullanışlı, işlevsel ve şık ürünler imal etmeyi kendisine misyon edinen Şamdan Market,  2013 Mart ayından bu yana siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Referans, yorum ve görüşlerini çok önemseyen markamız, her yaptığı işin sonunda pozitif yorumlar almak için gayret sarfetmektedir.

Şimdiye kadar yapılan müşteri yorumlarıda bu çabamızı destekler nitelikte olup, talep eden müşteri adaylarımıza yurtiçi ve yurtdışı referanslarımızın telefon numaralarını verip bizzat görüşmelerini öneriyoruz.

En önemli sermayenin güven olduğunun farkındayız, bizim için en önemli faktör bize güvenmenizin karşılığını vermekten doğan mutluluktur.

 

Soru, görüş, istek ve önerilerinizi telefon ile bildirebilir, iletişim formu ardımıyla gönderebilir, veya istanbulsamdan@gmail.com mail adresimize yazabilirsiniz. Sizleri dinleyip, anlamaktan memnuniyet duyarız.

Birlikte Çalışmak Dileğiyle

Şamdan Market Ailesi

Call Now ButtonSipariş Hattını Ara