+90 530 117 30 40 kinatahti@gmail.com
Kına Tahtı Dekorasyon Ürünleri! burada

Sepet

Yurtdışı Kargo Sorular

Yurtdışına, Avrupa Ülkelerine veya Almanya ya kargonuz var mı ? Evet yurt dışı gönderimimiz mevcuttur, 2013 yılından bu yana başta Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, İsviçre, İngiltere, Makedonya, Kosova, Karadağ, Azerbaycan ve Avustralya  ülkelerine sürekli ürün gönderiyoruz.

Süreç nasıl işliyor ?

Sipariş verdiğiniz ürünlerin yapımı tamamlandıktan sonra, paket ebatları ve ağırlık bildirimini yapıp, gümrükçümüz vasıtasıyla firmalardan fiyat istiyoruz. Gebruder Weiss, Yekas, Kıta Lojistik, Tnt, Ulu Trans firmalarından hacim ve ağırlık bilgisi verip fiyat alıyoruz ve en uygun fiyat gelen firma ile ürünlerinizi yolluyoruz.

 

Fiyatı ne kadar tutuyor ?

Ürünlerin tamamı paketlenmeden, ayrıca net adresinizle birlikte firmalardan fiyat alıp söylemek mümkün olmuyor. Bu yüzden satış aşamasında %100 net bilgi vermek mümkün değil.

Lakin, ortalama bir kına tahtı takımı 350-400 € civarında Almanya ya ulaşmakta buna Türkiye vergileri dahil.

Önemli not: Almanya’ da ödeyeceğiniz gümrükle ilgili tüm vergiler kesinlikle alıcıya aittir ve bu konuda firmamızın hiçbir mesuliyeti yoktur. Bu konu gayet anlaşılabilir olduğu halde daha önce bazı müşterilerimiz bizim ödememiz beklenmiştir. Ülkelerarası alışveriş bilgisi ve tecrübesi olan her insan bilirki aldığınız ürünün vergisinden siz mükellefsinizdir. Bizim ürünlerin, yaşadığınız ülkeye girişi sırasında talep edilen bu ücretlerde sizin yaşadığınız ülkeye olan mali yükümlülükler ile ilgilidir. Hiçbir şirket, firma, şahıs karşı tarafın aldığı ürünün vergisini üstlenmez, üstlenmesi için bir sebep yoktur. Bu konuyu siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunarak, yaşanması muhtemel yanlış algıların önüne geçeceğinizi umuyoruz.

 

 

Ürünlerim ne kadar sürede ulaşır ?  Yapım aşaması için teklif formumuzda belirttiğimiz tarihten sonra, kargoya 1-3 gün içerisinde verilir ve size 5-10 gün içerisinde ulaşır. (Teslim süresindeki esneklik anlaşılan firma ve oturduğunuz şehre göre değişkenlik göstermektedir. Tüm Avrupa ülkeleri için geçerlidir. (Hollanda, Fransa, Almanya, Belçika, Avusturya vb. gibi)

Call Now ButtonSipariş Hattını Ara